Nová verze aplikace NavitelNavigator 9.9 pro Android

Společnost NAVITEL® vydává aktualizovanou verzi aplikace Navitel Navigator pro mobilní zařízení s operačním systémem Android. Nová verze přináší vylepšené navigování pro nákladní auta a nový algoritmus pro výpočet času trasy při překročení státních hranic.

 

Navitel Navigator 9.9:

 

- Lepší vyobrazení názvů exitů

V aktualizované verzi se budou zobrazovat názvy jednotlivých exitů v horní části obrazovky. Společně s 3D zobrazením silnic budou řidičům usnadňovat navigaci na hlavních tazích.

 

- Aktualizace v navigování pro nákladní automobily

Při výpočtu trasy pro nákladní automobily bere nová verze Navitel Navigator 9.9 v úvahu všechna omezení pro tento druh dopravy. V nastavení si můžete zvolit typ svého vozidla.

 

- Pokročilý algoritmus pro výpočet času trasy při překročení státních hranic mezi jednotlivými státy

Nová verze Navitel Navigator 9.9 vypočítává čas trasy na základě odhadovaného zpoždění na hraničních přechodech. Tím pomáhá řidičům získat reálnou představu o skutečném času příjezdu ještě před začátkem samotné cesty.

 

Navitel Navigator 9.9 přináší také nový hlasový balíček finštiny. Aplikace nyní podporuje hlasové povely ve 31 jazycích. Rozhraní programu je k dispozici v 36 jazycích.

Uživatelé chytrých telefonů a tabletů s operačním systémem Android mohou získat novou verzi Navitel Navigatorv záložce Ke stažení na oficiálníchwebových stránkách NAVITEL® nebo přes Google Play.

Nový uživatelé mohou vyzkoušet aplikaci na 7 dní zdarma. Po vypršení zkušební doby přejde aplikace do režimu s omezenou funkčností. Pro využívání prémiové verze je nutné si zakoupit licenční klíč.

Zakoupit si můžete také roční předplatné vybraných map a využívat prémiovou verzi s plnou funkčností po dobu jednoho roku*. Můžete se tak posléze rozhodnout, zda Vám navigace vyhovuje či nikoliv. Navigujte svět podle svých podmínek!

Pro využití všech výhod nové verze NavitelNavigator doporučujeme stažení aktualizovaných map Q2 2017.